Uwierzę w „rok Linuxa” jeżeli zaobserwuję przynajmniej na Steam Hardware Survey dwucyfrowy procent wykorzystania Linuxa. Mieliśmy tyle tych „lat Linuxa” że aż ciężko zliczyć.
I szerzej steam OS. Samo ogłoszenie ich nowej konsoli i wyniki wydajności niektórych gier na linuchu sporo namieszały. A do tego jeszcze uciążliwości związane z Windą11…
To ten mityczny rok Linuxa 🎉
Uwierzę w „rok Linuxa” jeżeli zaobserwuję przynajmniej na Steam Hardware Survey dwucyfrowy procent wykorzystania Linuxa. Mieliśmy tyle tych „lat Linuxa” że aż ciężko zliczyć.
W sumie to dzieki steam deckowi…
I szerzej steam OS. Samo ogłoszenie ich nowej konsoli i wyniki wydajności niektórych gier na linuchu sporo namieszały. A do tego jeszcze uciążliwości związane z Windą11…