• Oliwier Jaszczyszyn@szmer.info
      link
      fedilink
      arrow-up
      3
      ·
      3 个月前

      Uwierzę w „rok Linuxa” jeżeli zaobserwuję przynajmniej na Steam Hardware Survey dwucyfrowy procent wykorzystania Linuxa. Mieliśmy tyle tych „lat Linuxa” że aż ciężko zliczyć.

      • harc@szmer.infoOPM
        link
        fedilink
        Polski
        arrow-up
        3
        ·
        3 个月前

        I szerzej steam OS. Samo ogłoszenie ich nowej konsoli i wyniki wydajności niektórych gier na linuchu sporo namieszały. A do tego jeszcze uciążliwości związane z Windą11…